arnie-martinik-bob-003Jak začít... Tato výstava byla pro mě trošku jiná, protože jsem se, i když malou měrou, podílela na jejím pořádání. Přijela jsem již v pátek a tak odpadne má pravidelná věta, přijela jsem pozdě :)

Navigaci jsem měla nastavenou jen do středu obce Probluz, protože na některé věci jsem takový antitalent, že mi prostě nešly nastavit souřadnice. Již v pátek odpoledne byla značena cesta pro vystavovatele a tak jsem ani já neměla problémy dorazit na místo určení. Mile mě překvapil prostorný kruh, tak by měly vypadat asi všechny výstavní kruhy. Nemám moc v oblibě ty velké výstavy všech plemen, kde se pes nedokáže ani pořádně rozběhnout, aniž by nemusel brzdit o psa před sebou.

Celý článek...

 

Znovu se na knize rozvinula menší diskuze ohledně návštěvy nečlenky klubu A. Buriánkové a naší ústřední poradkyně klubu O. Vítkové na LVT ve Cvikově, pořádaný pobočkou klubu Bez hranic. Paní Buriánková sepsala hezký článek, ale bohužel, jen ze své stránky.

Celý článek...

 

A tady vše začalo - malá UxinkaČas od času navštívím Marušku, která má pěkného krycího psa Messagia a nadějnou mladu rotí slečnu, která má určitě před sebou pěknou výstavní a snad i chovatelskou kariéru a jen tak potlacháme, věřte, že je pořád o čem :)
Probereme náš klub a některé osoby, které jsou zrovna v "kurzu", bavíme se a vzpomínáme. Je to už přes dvacet let co se známe...

Celý článek...

 

Mírně řečeno, trochu mě tento článek zvedl ze židle, ale po chvilce jsem se uklidnila :))) Článek, který popisuje nedávno skončené MS jsem si 2x přečetla a i když bych toto všechno na mistrovství viděla, asi bych to takovým způsobem nerozepisovala.

Celý článek...

 

rom-007Dnes bude povídání o dalších mých čtyřnohých miláčcích, o koních. Většina mých přátel ví, že máme koníka. No koníka :) je to chladnokrevný kůň, plemeno slezský norik, jmenuje se Rom, ale říkáme mu taky Cigán nebo Cigoš a dostali jsme se k němu jako slepí k houslím...

Celý článek...

 
Při návštěvě veterinární kliniky mě zarazila lidská bezohlednost. Čekáme v čekárně, kde leží na lavici starší zlatý kokršpaněl a je na kapačkách. Paní ho neustále uklidňuje, ale je vidět, že zvířeti není dobře. Z venku slyšíme štěkat velkého psa. Do ordinace se "vřítí" nedospělý německý ovčák, který neustále poštěkává a dělá rozruch. S ovčákem ještě přiběhnou dva jorkšíři, bez vodítek na volno a běhají po celé čekárně.

Celý článek...

 

PayPayJak název napovídá, chci se s vámi podělit o mé zkušenosti se společností WorldClearing Holding Inc. (http://www.paypay.com). Jedná se o platební systém, který pošle vaše peníze do většiny zemí a to buď za nižší nebo vyšší poplatek. Nechci zde popisovat službu jako takovou, informace si můžete zjistit na jejich webových stránkách, pokud tedy ovládáte angličtinu a taky, pokud po přečtení tohoto článku budete mít chuť další informace zjišťovat.

Celý článek...