Nabízím chovatelům, klubům tisk pohlednic, pohlednicových kalendářů a tisk kapesních kalendáříků. Jedná se o velmi kvalitní plnobarevný ofsetový tisk s laminem na přední části. Minimální odběr je 30 ks od motivu.

003006007014

bg_psi
Co je potřeba, aby vaše fotografie byla vytištěna na pohlednici? Kvalitní, nerozmazaná fotografie, bez rušivých podnětů jako jsou například lidé, pejsek v oblečení, ale také pejsek na gauči :) apod,..

Velikost fotografie by měla být nejméně 1600px (kratší strana), nejlépe však v originální velikosti, tak, jak ji máte z vašeho fotoaparátu.

Na zadní straně pohlednice je možné umístit informace, které si sami dodáte, jako například jméno psa, chovatelskou stanici, či internetové stránky.K čemu jsou pohlednice dobré? Můžete ji poslat Českou poštou svým přátelům, jsou to klasické pohlednice, které splňují všechna kritéria jako pohlednice, které se dají koupit v PNSskách, pohlednice jsou vhodné jako reklamní předmět, prezentaci vašecho chovu, můžete je předávat jako pozornost se štěňaty novým majitelům, nebo si je nechat jen tak, na památku....

Je možné si nechat vytisknou pohlednici nejen se psy, ale i s jinými zvířaty, s koňmi, kočkami a ostatními zvířaty.

Nemáte pěkné fotografie a přesto byste si přáli mít nějakou pohlednici se svým miláčkem? Nevadí, pokud jste z ostravska, je možné se dohodnout na vyfotografování vašich psů či jiných zvířat.

Pokud máte zájem o tisk KK - kapesních (kartičkových) kalendáříků, podmínky jsou obdobné. U KK bych doplnila jen to, že jsou vhodné místo vizitky a tím je můžete předávat například na výstavách zájemcům o váš chov.

V případě zájmu, napište na e-mail nebo využijte možnost napsat zprávu na této stránečce....{jcomments on}