Nový banner naší stanice...V dnešní internetové době je skoro až nutností mít své "webové sídlo". Ať už jste chovatelem psů, podnikatelem, či např. fotografem. Je mnoho informací, které chceme světu sdělit. Naše úspěchy, radosti i prohry. Moje první webové stránky vznikly v roce 1999. Byly to jednoduché stránky, kde pobíhalo mnoho animovaných zvířátek a z každého rohu na mě blikala světýlka :-)

Jak šel čas, vytvářela jsem stránky pro své přátele a tvorba webových stránek mi tak přirostla k srdci, že jsem začala rozšiřovat své vědomosti a věnovala jsem se tomuto koníčku více a více, až se koníček stal mou prací. Za svou webdesignérskou éru jsem vytvořila mnoho stránek, některé fungují dodnes, u některých se změnil designový "kabátek", některé zanikly. Na část mnou vytvořených stránek z dob minulých, na jejich náhledy, se můžete podívat na spodní části této stránky.

Dnešní doba vyžaduje po každém z nás přístup k informacím. Jen tak se může každý jedinec nejen rozvíjet ve své osobnostní části, ale především je schopen zajistit si požadované informace, které potřebuje a to rychle a bezpracně.

Na druhé straně je zde požadavek, aby takové informace na webovém světě byly a byly přístupné.

V tomto duchu se také nese naše filozofie, spočívající ve snaze, aby každý, kdo chce propagovat své informace, či se chce o informace dělit s okolním světem, měl tu možnost, i při neznalosti HTML kódu a programování. My vám tu možnost nabízíme. Nabízíme vám web s jedinečným designem, který bude připravován jen pro vás s obsahem stránek šitým na míru.

Je však důležité klást důraz nejen na to, aby webové stránky byly validní, funkční, snadno nalezitelné ve vyhledávačích (Google, Seznam,...) a optimálně zobrazitelné, ale také graficky a esteticky na úrovni, která vyžaduje profesionální cítění a jejím výsledkem je oku lahodící efekt, který ve spojení se správně naprogramovanými stránkami poskytuje návštěvníkovi výsledný komfort.

Nelze však zapomínat na samotné uživatele a vlastníky webových stránek, kteří potřebují své stránky rychle, účelně a přehledně aktualizovat a většinu robotických zápisů mohou ponechat na plné automatizaci systému. Jen takové stránky mohou v dnešní době a při dnešních požadavcích obstát v náročném konkurenčním prostředí.

Říkáte si, ano, to je hezké, takové stránky by byly fajn, ale jak si zaktualizuji své stránky, když to neumím.....

Řešení je velmi jednoduché. Stačí, když se na svých budoucích stránkách přihlásíte do administrace, kde se vám zobrazí obsah celých svých stránek a vy budete vkládat, upravovat, mazat články a fotografie, odpovídat na vzkazy v návštěvní knize, zkrátka měnit informace, jak budete potřebovat.

Pokud budete mít zájem, podívat se na stránky - redakční systém v demo verzi, napište nám a my vám pošleme odkaz na funkční stránky s přihlašovacími údaji. Budete si moci vyzkoušet, jak vše funguje a v klidu se rozhodnout, zda naše stránky jsou pro vás těmi nejvhodnějšími....

Chcete-li se na něco zeptat, neváhejte a ptejte se...
bg_psi
CO TEDY NABÍZÍME?

- tvorba bannerů do 24 hodin od objednání!
- internetové stránky dle vašich představ
- moderní zpracování
- originální design
- přijatelné ceny!
- CMS (redakční systém), který vám kdykoli umožní upravovat si své webové stránky pohodlně z domova
- kvalitní a cenově dostupný hosting!
- registrace a správy domén
bg_psi
REFERENCE - webové stránky
1-rottweiler-cz
Arae Flavia
http://www.rottweiler.cz
stránky naší chovatelské stanice
(starší kabátek)
3-rottweiler-cz
Arae Flavia
http://www.rottweiler.cz
stránky naší chovatelské stanice
(aktuální)
1-mi-ji-cz
Mi-Ji
http://www.mi-ji.cz
chovatelská stancie rottweilerů a malinoisů
1-bostonek-cz
Kari-Přílepy
http://www.bostonek.cz
chovatelská stancie boston teriérů
1-evahruskova-cz
Divadlo Evy Hruškové
http://www.evahruskova.cz
Oficiální stránky divadla pro děti
1-janpreucil-cz
Jan Přeučil
http://www.janpreucil.cz
Oficiální stránky herce Jana Přeučila
1-cebro
Čebro
http://
chovatelská stanice rottweilerů
1-boniamici-eu
Boni Amici
http://www.boniamici.eu
chovatelská stanice koček - ragdolů

bg_psi
REFERENCE - bannery
af-banner
z-cansasu-001
af
banner-mi-ji
coursing-mi-jibanner-franc-buldocekbanner-07banner-06
banner-05abanner-04
banner-01banner-02banner-03
bg_psi
REFERENCE - grafika - loga stránek
grafika-01
grafika-02
grafika-04
grafika-05
grafika-07
grafika-08
grafika-09
bg_psi
REFERENCE - z dob dávnějších :)
náhledy starších stránek